User hash (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Display
et: Kuva

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Custom
et: Kohandatud

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: Uses
et: Kasutab

en: User list
et: Kasutajate nimekiri

en: Hash
et: Räsi
