User hash (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Display
ca: Visualització

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Custom
ca: Personalitzat

en: User profile
ca: Perfil d'usuari

en: Uses
ca: Usos

en: User list
ca: Llista d'usuaris
