User hash (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Display
hr: Prikaz

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: Uses
hr: Uporaba

en: User list
hr: Popis korisnika
