User history (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Active
ne: सक्रिय

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र
