User history (8.x-1.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
