User history (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
