User history (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
