User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: 1 Hour
da: 1 Time

en: User
da: Bruger

en: 1 Day
da: 1 dag

en: 2 Days
da: 2 dage

en: 1 Week
da: 1 uge

en: Seconds
da: Sekunder
