User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: 1 Hour
es: 1 hour

en: User
es: Usuario

en: 1 Day
es: 1 día

en: 2 Days
es: 2 días

en: 1 Week
es: 1 semana

en: Seconds
es: Segundos

en: 90 Days
es: 90 días
