User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: 1 Hour
hu: 1 óra

en: User
hu: Felhasználó

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 2 Days
hu: 2 nap

en: 1 Week
hu: 1 hét

en: Seconds
hu: Másodperc

en: 90 Days
hu: 90 nap
