User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: User
id: Pengguna

en: 1 Day
id: 1 Hari

en: 2 Days
id: 2 Hari

en: 1 Week
id: 1 Minggu

en: Seconds
id: Detik
