User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: 1 Hour
ja: 1時間

en: User
ja: ユーザー

en: 1 Day
ja: 1日

en: 2 Days
ja: 2日

en: 1 Week
ja: 1週

en: Seconds
ja: 秒

en: 90 Days
ja: 90日
