User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: User
lv: Lietotājs

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Seconds
lv: Sekundes
