User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: User
ps: غړی

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: 2 Days
ps: ۲ ورځې

en: Seconds
ps: سانیې
