User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: 1 Hour
ru: 1 час

en: User
ru: Пользователь

en: 1 Day
ru: 1 день

en: 2 Days
ru: 2 дня

en: 1 Week
ru: 1 неделя

en: Seconds
ru: Секунды

en: 90 Days
ru: 90 дней
