User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: User
sk: Používateľ

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 2 Days
sk: 2 dni

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: Seconds
sk: Sekundy
