User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: User
sv: Användare

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 2 Days
sv: 2 dagar

en: 1 Week
sv: 1 vecka

en: Seconds
sv: Sekunder

en: 90 Days
sv: 90 dagar
