User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: User
tr: Kullanıcı

en: 1 Day
tr: 1 Gün

en: 2 Days
tr: 2 Gün

en: 1 Week
tr: 1 Hafta

en: Seconds
tr: Saniye
