User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: 1 Hour
uk: 1 год.

en: User
uk: Користувач

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 2 Days
uk: 2 дні

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: Seconds
uk: Секунди

en: 90 Days
uk: 90 днів
