User Inactivity Revoke Roles (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: User
vi: Người dùng

en: 1 Day
vi: 1 ngày

en: 2 Days
vi: 2 ngày

en: 1 Week
vi: 1 tuần

en: Seconds
vi: Giây
