User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: User
be: Карыстальнік

en: Seconds
be: Секунды
