User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: User
cs: Uživatel

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 2 Days
cs: 2 dny

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: Seconds
cs: Sekund

en: 90 Days
cs: 90 dní
