User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: 1 Hour
de: 1 Std.

en: User
de: Benutzer

en: 1 Day
de: 1 Tag

en: 2 Days
de: 2 Tage

en: 1 Week
de: 1 Woche

en: Seconds
de: Sekunden

en: 90 Days
de: 90 Tage
