User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: User
et: Kasutaja

en: Seconds
et: Sekundid
