User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: User
fa: کاربر

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 2 Days
fa: ۲ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: Seconds
fa: ثانیه
