User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: User
fi: Käyttäjä

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 2 Days
fi: 2 päivää

en: 1 Week
fi: 1 viikko

en: Seconds
fi: Sekunnit
