User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: User
he: משתמש

en: 1 Day
he: יום 1

en: Seconds
he: שניות
