User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: 1 Hour
nl: 1 Uur

en: User
nl: Gebruiker

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 2 Days
nl: 2 dagen

en: 1 Week
nl: 1 week

en: Seconds
nl: Seconden

en: 90 Days
nl: 90 dagen
