User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: User
oc: Utilizaire

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 2 Days
oc: 2 Jorns

en: 1 Week
oc: 1 Setmana
