User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: User
te: వాడుకరి

en: 1 Day
te: 1 రోజు

en: 2 Days
te: 2 రోజులు
