User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: 1 Hour
fr: 1 heure

en: User
fr: Utilisateur

en: 1 Day
fr: 1 Jour

en: 2 Days
fr: 2 Jours

en: 1 Week
fr: 1 Semaine

en: Seconds
fr: Secondes

en: 90 Days
fr: 90 Jours
