User Inactivity Revoke Roles (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: User
pl: Użytkownik

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 2 Days
pl: 2 dni

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: Seconds
pl: Sekundy

en: 90 Days
pl: 90 dni
