User Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Other
da: Anden

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL
