User Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Other
kk: Басқа
