User Lock (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
