User Lock (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
