User Lock (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
