User Lock (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
