User Lock (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Other
eo: Alia
