User Lock (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Other
eu: Bestea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
