User Lock (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
