User Lock (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Other
nn: Andre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
