User Lock (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य
