User Lock (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: Other
ru: Другое

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL
