User Lock (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
