User Lock (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
