User Lock (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
