User Lock (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Other
hi: अन्य

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
