User Lock (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ
