User Lock (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: User
de: Benutzer

en: Other
de: Weitere

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Redirect URL
de: Umleitungs-URL

en: Select User
de: Benutzer auswählen

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
